Plewa Systemy Kominowe

Dom bez systemu grzewczego? Ciężko to sobie wyobrazić. No a jeśli musi być system grzewczy, należy zadbać o odpowiednio dopasowany system kominowy, czyli taki, który bez problemu spełni swoją funkcję. Firma PLEWA zapewnia uniwersalne kominowe systemy ceramiczne, niepodatne na wpływ zimna. Takie rozwiązanie zagwarantuje Ci komfort i bezpieczeństwo przez długi czas.
Takie systemy kominowe są cieńsze niż tradycyjne kominy. Są one dużo bardziej rozwinięte oraz pozwalają na prostsze połączenie elementów.
Zastosowanie proponowanych przez nas rozwiązań jest bardzo szerokie. Przykładowo, w ofercie sklepu PLEWA można znaleźć system, który śmiało można zamontować do kominka – przeznaczony jest on dzięki specjalnemu kamieniowi przyłączeniowemu. W naszym asortymencie znajdziesz systemy do kotłowni. Potrafią one współpracować z wieloma urządzeniami. Każdy system w ofercie firmy PLEWA niepodatny jest nawet na gwałtowne zmiany temperatury. Ponadto, każdy z nich umożliwia maksymalny komfort. Gwarantuje nieprzepuszczalność gazu i ognia. Co więcej, nie ulega on także procesowi korozji. W naszym sklepie znajdziesz u nas systemy kominowe, które nie ulegają odkształceniom. Nie zagraża im wysoki poziom wilgoci, na który są zwyczajnie niepodatne. Należy również dodać, że powoli stygną, przez długi czas utrzymuje się ciepło w domu.
W skład systemu wchodzą m. in. rury, obudowa z pustaków i inne części, które umożliwiają odpowiednie zmontowanie. Poza systemami kominowymi sprzedajemy inne elementy na zamówienie, m. in. : nasady kominowe i osłony deszczowe. Poszczególne części spełniają wymogi europejskie
Wejdź na stronę firmy Plewa i sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz na niej filmiki z instrukcją montażu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami. Oddzwonimy do Ciebie najszybciej, jak się da.

Szczegóły strony https://plewa.net.pl: