Odwiedzamy hurtownię firan i tkanin zasłonowych Dekorium.pl

Dekorium. pl to wiodąca hurtownia tkanin dekoracyjnych, oferująca wysokiej jakości produkty do domu, biura i hoteli poprzez platformę B2B. Znana z konkurencyjnych cen hurtowych, bezpiecznych transakcji i efektywnej realizacji zamówień. Mimo siedziby w Łodzi, obsługuje całą Polskę i eksportuje tkaniny za granicę.
Oferta hurtowni zawiera różnorodne tkaniny od polskich i zagranicznych producentów, w tym firanki, zasłony, tkaniny obrusowe, ogrodowe, blackouty, tureckie firany i tkaniny z Azji. Asortyment liczy około 6000 tkanin, tekstyliów i akcesoriów.
Największą grupę stanowią firanki żakardowe, gładkie, fantazyjne, haftowane, gotowe, zazdrostki i gipiury. Zasłony obejmują tkaniny drukowane w różnorodne wzory, również wodoodporne na zewnętrzne tkaniny ogrodowe. Dużą popularnością cieszą się także tkaniny zasłonowe gładkie o różnych strukturach, szczególnie welurowe. W ofercie są również tkaniny zaciemniające blackout i dimout, praktyczne w ochronie przed słońcem. W ofercie hurtowej znaleźć można sporo tkanin szerokich na 300cm takich jak EFE, Milas czy Velvi. Trzecią kategorię stanowią tkaniny obiciowe, takie jak welury, mikrofazy, plecionki, ekoskóry i ekozamsze, dostosowane do różnych mebli tapicerowanych. W ofercie także modne tekstylia dekoracyjne jak poduszki, obrusy czy firany i zasłony gotowe.
Dekorium. pl zaprasza do współpracy firmy z branży dekoracyjnej, sklepy tekstylne, projektantów wnętrz oraz firmy zajmujące się dekoracjami okien i tapicerką. Zachęca również do zakupów na stronie internetowej dedykowanych hotelom, urzędom i miejscom użyteczności publicznej.

Szczegóły strony https://dekorium.pl: