Program do PIT Format www.pit-format.pl

Program PIT FORMAT https://www. pit-format. pl to dobra, sprawdzona metoda na darmowe PITy i roczne rozliczenie podatku. Co ważne jest prosty w użytkowaniu, a także ma opcje weryfikacji i limitowania wpisywanych kwot do wysokości możliwych odpisów.
Nie jest konieczne aby znać się na przepisach podatkowych bo darmowy program do PIT FORMAT przeprowadzi nas krok po kroku, aż do wyliczenia podatku i wypełni roczne zeznanie podatkowe PIT. Wpisujemy jedynie swoje dane: imię, nazwisko, PESEL. Zaznaczamy przynależny Urząd Skarbowy i rodzaj rozliczania się: samodzielnie, z dzieckiem lub współmałżonkiem. Wpisujemy osiągnięte przychody i przysługujące nam od podatku ulgi oraz przekazane darowizny. Program PIT FORMAT kontroluje i oblicza podatek. Następnie drukujemy utworzoną deklarację PIT 28, PIT 37, PIT 36, czy inny PIT lub przesyłamy e-deklaracje bezpośrednio do urzędu skarbowego. Ten darmowy program do PIT sprawia, że nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby złożyć swoje roczne zeznanie podatkowe PIT.
To łatwe rozliczenie PIT np. PIT 37, PIT 28 i pozostałych deklaracji. Ten program PIT https://www. pit-format. pl posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Korzystają z niego od wielu lat zarówno indywidualni podatnicy jak i firmy, stowarzyszenia, fundacje i biura rachunkowe.
Z uwagi na bieżące aktualizacje możemy być pewni, że nasze roczne rozliczenie podatku jest prawidłowe i zgodne z obowiązującymi przepisami.

Szczegóły strony https://www.pit-format.pl: