Labioplastyka w Katowicach

Labioplastyka w Katowicach w województwie śląskim jest dostępna w wielu renomowanych ośrodkach medycznych. W każdym mieście województwa można znaleźć przynajmniej jeden profesjonalny gabinet chirurgii estetycznej bądź znaną klinikę. Pracują tam lekarze ze znacznym doświadczeniem z zakresu modelowania, korygowania, plastyki warg sromowych mniejszych.
Najwięcej znany klinik i gabinetów znajduje się w samych Katowicach, ale także w Bielsku Białej, Siemianowicach. Osoba mieszkająca na terenie województwa śląskiego nie powinna mieć problemu z wyborem sprawdzonego miejsca i wybrać lekarza z odpowiednią wiedzą, doświadczeniem i renomą.
Katowice. Tu znajduje się największe „zagęszczenie” znanych klinik chirurgii plastycznej, estetycznej i ginekologicznej. Wybór jest ogromny, więc gdzie pójść i do kogo może wyzwolić wręcz „ból głowy”. Warto przewertować wszystkie ofert, dokładnie poczytać kto wykonuje zabieg, jak długo wykonuje tego typu operacje, gdyż doświadczenie jest najważniejsze.
Ceny. Ceny za zabieg są bardzo zróżnicowane. Na znanych portalach można znaleźć oferty zaczynające się od 2500 złotych. Należy pamiętać, że dość często podana cena tyczy się jednostronnego modelowania warg sromowych. Cena rośnie, gdy pacjentka wymaga obustronnej korekty. W przypadku wskazań do hoodoplastyki koszt zwiększa się jeszcze o cenę tej operacji.
Na cenę także wpływa rodzaj użytego znieczulenia. Zabieg w większości przypadków można przeprowadzić w znieczuleniu miejscowym z zastosowanie kremu znieczulającego oraz leku znieczulającego podanego na zasadzie iniekcji w miejsce operacji. Dodatkowo pacjentkę można premedykować lekami doustnymi. Całość dopełnia farmakoterapia bólu lekami doustnymi albo na zasadzie zastrzyku domięśniowego. W przypadku wskazań do znieczulenia ogólnego cała cena za zabieg rośnie o kwotę obsługi związanej ze znieczuleniem ogólnym.
Jak wygląda przebieg kwalifikacji i operacji
Pacjentka po wstępnej rozmowie telefonicznej jest umawiana na wizytę lekarską w gabinecie. Wizyta składa się ze zebrania wywiadu lekarskiego oraz badania fizykalnego, w tym pełnego ginekologicznego. Badanie fizykalne rozstrzyga kwalifikację do zabiegu. Po zakończonej procedurze kwalifikacyjnej lekarz zleci dodatkowe badania jak cytologia i badania laboratoryjne. Jeżeli pacjentka posiada aktualny wynik cytologii nie starszy niż 6 miesięcy to wtedy nie będzie trzeba ponawiać badania. Z badań laboratoryjnych na pewno będzie trzeba wykonać: morfologię, elektrolity, kreatyninę, układ krzepnięcia, badanie ogólne moczu, glikemię oraz grupę krwi.
Operacja. Pacjentka w wyznaczonym dniu zgłasza się do gabinetu zabiegowego, wybranej kliniki. Po kontrolnym badaniu fizykalnym, analizie badań dodatkowych można przystąpić do zabiegu operacyjnego. Labioplastyka trwa w zależności od rozległości operacji od 30 do maksymalnie 120 minut. Po zabiegu następuje obserwacja czy rany nie krwawią itp.

Szczegóły strony https://estei.pl/labioplastyka-katowice.php: