Porsche Cayenne - sprawdzenie samochodu przed kupnem - inspect-car.pl

Samochody ułatwiają wiele w życiu człowieka. Porsche jest marką cenioną od wielu lat. Porsche Cayenne to jeden z najbardziej lubianych samochodów, którego sprzedaż stale rośnie. Te luksusowe SUV-y znane są już od ponad 15 lat. Taki samochód chciałby mieć (prawie)każdy miłośnik motoryzacji. 2010 rok przyniósł ze sobą pierwszy model tego samochodu. A trzy lata temu powstał drugi model tego auta, którym można się cieszyć po dziś dzień. Prosche Cayenne to klasa Premium, której charakterystycznym elementem jest znak konia na żółtym tle z bordowo-granatowymi paskami. Nadwozie samochodu Porsche Cayenne to 4 metry i 86 centymetrów długości. Rozstaw osi 2 m i 90cm robią wrażenie pojemnego samochodu, nie tylko do codziennych przejażdżek. Jego bagażnik pomieści wszystko co nie przekracza 650 litrów.
Porsche Cayenne nawiązuje do starszych modeli tej marki: 911 oraz Panamera. Szczególnie mocno podobne ma reflektory przednie oraz tylne. Marka Porsche szczyci się podbojami rankingów w sprzedaży luksusowych SUV-ów. Model Cayenne jest ich najbardziej sprzedażowym produktem. Maska Porsche Cayenne skrywa prawdziwy samochód sportowy: ośmiocylindrowy turbodiesel o mocy 385 KM. Kierowca ma możliwość rozpędzenia się nawet do 200 km/h, a przyspieszenie do 100km. h zajmuje zaledwie 5 sekund. Warto zastanowić się nad zakupem Porsche Cayenne tej jesieni i zimy, aby dojazd do pracy był przyjemnością.
Decydując się na zakup tak drogiego samochodu jakim jest Cayenne warto przed zakupem dokładnie sprawdzić wybrane auto. Jeśli jednak nie znasz się na samochodach, nie czujesz się na siłach sprawdzenia poprawności działania wszystkich systemów samochodowych, to warto udać się do profesjonalnej firmy, która dokona sprawdzenia samochodu przed kupnem.

Szczegóły strony inspect-car.pl: