Integracja ludzi z automatyką - iAutomatyka

Koncept obmyślony przez miłośników automatyki, którzy planują zintegrować ludzi z tą dziedziną. iAutomatyka to projekt utworzony przez miłośników automatyki, którzy planują integrować społeczeństwo z automatyką. Są to kompetentni inżynierowie, którzy mają nie tylko stosowną wiedzę, ale dodatkowo potrafiący w zrozumiały sposób ją przekazać.
Firma działająca aktywnie w branży przemysłowej koncentruje się na zbudowaniu społeczności inżynierów, jacy zainteresowani będą automatyką i robotyką. Na dodatek wokół projektu skupiają się firmy wytwarzające urządzenia. Rezultaty podzielenia się informacjami między osobami uczestniczącymi w projekcie to: szkolenia wirtualne, poradniki, opinie a także testy różnych urządzeń. Ponadto, realizowane są wywiady ze specjalistami bądź zorganizowane są różne akcje. iAutomatyka zajmuje się także publikowaniem newsletterów mających niemałe ramy oddziaływania. Jeśli w branży mają mieć miejsce istotne eventy lub webinary, to na stronie firmy będą one reklamowane. W rezultacie, osoby angażujące się w koncept są poinformowane systematycznie. Jedną z ważniejszych form działania marki jest przeprowadzanie badań rynku i wśród społeczności. Założyciele serwisu to osoby z dużym doświadczeniem zawodowym oraz takie, które mają wiedzę, w jaki sposób funkcjonować w Internecie, żeby skupić uwagę dużej liczby ludzi. W związku z tym, mimo że projekt nie trwa od dawna, już teraz ma wiele odbiorców i jego sława wzrasta.
Najważniejsze cele projektu iAutomatyka to: zintegrowanie inżynierów automatyki, opcja dzielenia się wiedzą pośród specjalistów, okazja dla przedsiębiorstw związana z publikacją artykułów oraz sprawozdań z prowadzonej działalności, podwyższenie kompetencji wśród rodzimych ekspertów, reklamowanie twórców urządzeń, udostępnienie miejsca do udostępniania anonsów oraz propozycji zatrudnienia.

Szczegóły strony iautomatyka.pl: