Kolonie i Obozy Młodzieżowe - ViaCamp

Szukasz rzetelnego i sprawdzonego organizatora wypoczynku w wakacje? Chcesz wysłać swoje dziecko na obóz, lub kolonię? Chcesz zorganizować niezapomnianą zieloną szkołę dla swojej klasy? A może interesuje Cię wyjazd integracyjny? Firma ViaCamp Robert Truszkowski jest doświadczonym organizatorem w dziedzinie obozów i kolonii młodzieżowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i praktyce w organizacji tego typu wyjazdów, każdego roku odnosimy coraz to kolejne sukcesy. Obecnie na swoich wyjazdach zrzeszamy tysiące dzieci i młodzieży z całej Polski. Jesteśmy laureatem wielu konkursów z branży turystycznej. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i pozwolenia na organizację tego typu imprez młodzieżowych.
Każdego roku przygotowujemy dla Was unikalne i wyjątkowe oferty obozów i kolonii w Polsce. Organizujemy wyjątkowe obozy na naszych pięknych, polskich Mazurach. W naszej ofercie znajdziecie niepowtarzalne tematyki obozowe tj. obozy paintballowe, obozy quadowe, obozy gokartowe, obozy sportów wodnych, obozy z psem, obozy taneczne, obozy ASG, obozy rekreacyjne, obozy wypoczynkowe, obozy żeglarskie i wiele więcej.
Organizujemy transport zorganizowany z wszystkich zakątków Polski. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi i sprawdzonymi firmami. W skład naszej oferty wchodzi wiele atrakcji dodatkowych tj. rowerki wodne, kajaki, parki linowe, wyprawy rowerowe, wyprawy żeglarskie, atrakcje wodne itd.
Już teraz sprawdź jakie obozy i kolonie młodzieżowe przygotowaliśmy na ten sezon! Z nami, wakacje Twojego dziecka będą jedyne w swoim rodzaju!

Szczegóły strony https://viacamp.pl: