Vasco Images - Fotograf ślubny z Warszawy

W pełni usatysfakcjonowani klienci, szczęśliwi nowożeńcy – efekt działań fotograficznych Vasco Images. Fotografuję, bo kocham fotografię. Mam wiedzę, mam doświadczenie, dzięki czemu sesje ślubne i fotoreportaż tworzę na światowym poziomie. Potrafię stworzyć zdjęcia, które będą dla Was bezcenną pamiątką, powodem zazdrości Waszych znajomych. Zaczynałem osiem lat temu i powoli wbijałem się do elity fotografów ślubnych. Obecnie jestem jednym z najlepszych, jednak nie poprzestaję na tym. Ciągle się rozwijam. Pragnę tworzyć absolutnie wyjątkowe dzieła i cały czas poszukuję własnej ścieżki. Ważniejsza od zdjęć ślubnych jest jednak moja para młoda i jej reakcje. To moim parom młodym powinny się przede wszystkim podobać moje prace. Na każdym kroku staram się dawać klientom do zrozumienia, że są dla mnie najważniejsi. Pomagam im i doradzam. Zawsze mogą na mnie liczyć.
Chyba jedyna trudność, jaka występuje podczas robienia zdjęć ślubnych jest niekiedy konieczność współpracowania z ekipami filmowi. Zdarza się, że pracują we trójkę i mocno utrudniają mi pracę. Nie przejmuję się, że obok jest jakiś fotograf ślubny z Warszawy i robi zdjęcia. To przykre, ale trzeba sobie radzić i w takich sytuacjach. W ostateczności z pomocą przychodzi Photoshop i usuwanie filmowca z fotografii ślubnej. Ale takich kroków zdecydowanie wolałbym uniknąć. Najwięcej problemów jest podczas przygotowań w małym pomieszczeniu oraz podczas przysięgi, kiedy to filmowcy otaczają parę młodą. Trzeba się nieźle gimnastykować, aby uniknąć filmowca w swoich fotografiach ślubnych.
Fotografia ślubna to moje powołanie i misja. Mam nadzieję, że będę mógł ją wykonywać do późnego wieku. Na szczęście, pomimo że dobiegam do czterdziestki, cały czas świetnie się trzymam. Jak na czterdziestoletniego fotografa ślubnego, cały czas czuję się bardzo młodo. Niemniej trudno sobie wyobrazić sześćdziesięcioletniego fotografa ślubnego. Chyba żadna para młoda nie zdecydowałaby się na dziadka na swoim ślubie. A razie się tym nie przejmuję i w ekscytacji oczekuję kolejnego sezonu ślubnego. Oby obfitował w jak największa liczbę pięknych wesel, szczególnie w Warszawie. Jest tutaj wiele pięknych miejsc i nie trzeba daleko jeździć. To jest mój rejon i tu działam jako fotograf ślubny. Czasami udaję się gdzieś dalej, ale w obrębie województwa mazowieckiego.

Szczegóły strony https://vascoimages.pl: